قطبی: می خواهیم بازیهای ملی را در تبریز برگزار كنیم


روز بازی تراکتورسازی مقابل استقلال یک روز تاریخی برای فوتبال آذربایجان و ایران بود

سرمربی تیم ملی در محل هتل آکادمی فوتبال و پس از حضور تراکتورسازی در این هتل نشست جمعی با  اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم داشت.
 افشین قطبی در این جلسه ضمن اظهار خوشحالی از شرایط تیم تراکتور و حضور هواداران بی شمار این تیم از حضور این تیم در لیگ برتر به عنوان یکی از نقاط قوت این تیم و یک انرژی مثبت برای آن نام برد. وی همچنین از احتمال برگزاری یکی از بازیهای تیم ملی در تبریز خبر داد تا همه بتوانند ناظرحضور پرشور هواداران تبریزی باشند و گفت:« این اتفاقات می تواند فوتبال ملی ایران را از وجود این غنیمت بهره مند سازد چرا که در وانفسای حضور تماشاگران در ورزشگاهها حتی در اکثر شهرستان ها حضور پرتعداد و پر شور هواداران تراکتورسازی به چیزی جز نگین کمیاب نمی تواند تعبیر شود. هر چند علاقه مردم به تیم تراکتورسازی محدود به امسال نمی شود و این حضور در سالهای 70 و 71 و پیشتر از آن
هم وجود داشت و استادیوم آزادی در گذشته و استادیوم شهید شیرودی نیز شاهد این حضور بوده.» قطبی در ادامه صحبت هایش گفت:« با توجه به آمار سنی جوان کشور و سالم بودن وضعیت استان آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل از یک سری مسائل که این روزها بعضی از جوانان را به دام خود کشیده و آمار تایید شده ای هم هست که این استانها دارای آمار حداقلی هستند و در نتیجه تمایلات ورزشی آنها روز به روز بیشتر می شود. در یک جمله می توان گفت که روز بازی تراکتورسازی مقابل استقلال یک روز تاریخی برای فوتبال آذربایجان و ایران بود که سراسر جاده های منتهی به تهران از سمت غرب کشور و راه آهن و شرکت های هواپیمایی شاهد حضور هواداران تبریزی بودند.»