مجیدی : تراكتورسازی لایق حضور در لیگ قهرمانان آسیا است


مجیدی با اشاره به دیدار استقلال و تراكتورسازی اظهار كرد: متاسفانه در این دیدار علیرغم تلاش بسیار زیاد نتوانستیم سه امتیاز را كسب كنیم و از این بابت شرمنده هواداران شدیم. این موضوع برای من بسیار سنگین است و قول می دهم كه به زودی جبران كنم. 
وی ادامه داد: امروز از فوتبال ایران فقط هواداران آن باقی مانده اند و جای تاسف است كه حتی توان خوشحال كردن آنها را هم نداریم. 
مجیدی با اشاره به تیم تراكتورسازی گفت: اگرچه ما در این دیدار فوتبال خیلی خوبی را ارائه كردیم اما تیم حریف بسیار با برنامه كار كرد و در طول مسابقه سعی در اداره بازی داشت. به نظر من تیم تراكتورسازی این لیاقت را دارد تا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را كسب كند. 
كاپیتان تیم فوتبال استقلال تهران اضافه كرد: اتحاد و همدلی خوبی كه در تیم ما به وجود آمده، بی‌نظیر است. تمامی بازیكنان برای موفقیت تیم تمام تلاش خود را انجام می‌دهند و به‌طور یقین با اتحاد در مسابقات آینده نتایج به مراتب بهتری را كسب خواهیم كرد. ضمن آنكه اگر در دیدار برابر تراكتورسازی كمی دقت بیشتری داشتیم، می‌توانستیم پیروز شویم. 
مجیدی گفت: تیم استقلال تهران با درخشش در مسابقات آینده این فرصت را دارد تا جایگاه خود را از رتبه‌ای كه هم اكنون در آن قرار دارد ارتقاء دهد. خوشبختانه فاصله تیم‌ها با یكدیگر بسیار نزدیك است و با یک پیروزی و یا شكست جایگاه تیم‌ها تغییر می‌كند.