هواداران تراختور

آقای شفق! حتما این عبارت معروف را شنیده اید که «چه زود دیر میشود»؛ جای بسی تأسف است كه اعتراف کنیم وضعیت کنونی تراكتورسازی در فصل نقل و انتقالات امسال، مصداق همین جمله شده است. جناب شفق عزیز! بیشک در طی حضور 2 ساله جنابعالی در باشگاه تراکتورسازی، همه هواداران شاهد فعالیت های بی شائبه شما برای تیم محبوبشان بوده اند و از اینرو قدردان این زحمات هستند. آنها به خوبی می دانند كه شما در این مدت چه زحماتی کشیده اید تا تیم بیش از پیش موفق گردد و مطمئن باشید هنوز هیچکس فراموش نكرده كه با چه تلاش و کوششی شما و دیگر مسئولین و مربیان، زمینه های حضور تیم تراکتورسازی را در لیگ برتر فراهم آوردید، و نیز به خوبی می دانیم که با چه مشقاتی باعث شدید تا تراكتورسازی -پس از سال ها دوری از لیگ برتر كشور با اقتدار و سربلندی هرچه تمام نتایج آبرومندانه ای کسب کند و موجبات شگفتی دیگران و دلگرمی ما هواداران را فراهم آورد. آقای شفق! خدا می داند كه شما امسال چقدر باعث خوشحالی مردم خطه آذربایجان شده اید؛ شكی نیست که در لیگ برتر امسال، با كمك هواداران، بازیكنان و سرمربی محترم تیم، و صد البته مدیریت شما تراکتورسازی لیگ را با نتایجی شایان تقدیر به پایان رساند، همگی بر این امر واقفیم با وجود آنکه در مقاطعی، مشكلات مالی تیم در رسانه ها علنی شد، شما با مدیریت قوی خود از به حاشیه رفتن تیم جلوگیری نمودید.

ذكر این نكته ضروری است كه امسال هر چه به پایان فصل نزدیك می شدیم هواداران خوشحال تر می شدند، این خوشحالی دو دلیل بیشتر نداشت: نخست سرمستی و احساس غرور از موفقیت های تیم محبوبشان در بازی ها و دیگری از امیدی شادی بخش که به كسب نتایج خیره كننده در فصل بعدی بسته بودند.

جناب آقای شفق! بر هیچکس پنهان نیست که شما خود یکی از اصلی ترین دلایل امید بستن ما هواداران به موفقیت های آتی تیم تراکتورسازی هستید، شما و همکارانتان آنچنان بر مسئله قهرمانی تراكتورسازی در فصل بعد و یا دست کم كسب رده سومی آن تأکید نمودید که موجب شدید تا انتظار هواداران از تیم بالا برود، همین امیدها بود که باعث گردید تا تمامی تلخی ناملایماتی را که خود به خوبی بر آن وقوف دارید با رؤیای پیروزی هایی که برای فردا ساخته بودیم شیرین کنیم، شما بر جذب بازیكنان ملی پوش و لژیونر تأكید نمودید و امیدهای صادقانه ما را بیش از پیش پر رنگ کردید و ایمان آوردیم که فریادهای تشویقمان بیهوده نبوده است شما موجب شدید تا به تحقق رؤیاهایمان بیش از پیش امید ببندیم و ...
حال دو پرسش:
چنانچه بنا نبود بازیكنی در این سطح خریداری شود، به چه علت و بر مبنای کدام مجوز اخلاقی بر روی این مسئله تأكید گردید؟ و چنانچه قرار بر جذب بازیكنان بزرگ است پس این همه تأخیر چه علت و توجیهی می تواند داشته باشد؟ آیا فراموش نموده اید كه سال قبل چقدر بر روی این موضوع كه به علت محدودیت نتوانسته اید به تعداد کافی بازیکن جذب کنید، مانور تبلیغاتی نمودید و چقدر از مشكلات تیم را در طول فصل به این مسئله ربط دادید؟ آقای شفق! چرا از تجربه ی امسال برای سال بعد درس نگیریم؟ كی میخواهیم ما نیز وارد كارزار جذب بازیكن شویم؟ بیشک از این امر اگاهید که تیم استیل آذین همه مهره های مستعد را درو نموده و سپاهان و پرسپولیس و استقلال نیز از این قافله عقب نیستند، اما چه جالب که همچنان خبری از تیم ما نیست! همه خبرگزاری ها اخبار مربوط به بازار داغ نقل و انتقالات تیمها را گزارش می کنند و ما با شگفتی از خود می پرسیم پس کی نوبت به تراكتور خواهد رسید؟! البته هرگز بر مسئولین وب سایت ها خرده نمی گیرم؛ چون مسئولین ما هنوز در خواب هستند، آن هم از نوع عمیق خرگوشی.
آری! چه زود دیر می شود آقای شفق! لطفا شما نیز کاری انجام بدهید؛ نگذارید مهره های خوب دستچین شوند و تیم ما از داشتن مهره های مناسب و کارا بی بهره بماند. بخدا سوگند که امیدهای ما با این سهل
انگاری ها کم کم به یأس بدل می شوند. بیم آن دارم که بجای رقابت برای قهرمانی و رده های بالای جدول با تیم های فانوس بدست رقابت كنیم و مثل هشت سال قبل تیممان رهسپار لیگ دسته یك شود و در طول فصل تماشاگران تیم نیز یك به یك از تیم جدا شوند. پس تا دیر نشده به پشتوانه همین هواداران که تنها داشته آنها فریادهای «یاشاسین تراکتور» و تشویق های بی امان در کارزارهای تیم محبوبشان می باشد، یا علی بگویید و آماده رقابت با تیم های دیگر شوید. ما هنوز به شما اطمینان داریم و امیدواریم نگذارید امیدمان به یأس بدل شود.


فرزاد

منبع : trakhtorfans.com